میلاد قلب عالم ،مهدی موعود مبارک

اللهم عجل لولیک الفرج

سلام بر تو ای سلاله پاک و مطهر دلیل خلقت

سلام بر تو ای تک سوار قلب عاشقان

سلام بر تو ای یگانه دلیل بقای هستی

سلام بر تو ای امید ناامیدان

سلام بر تو ای پناه بی پناهان

سلام بر تو ای کهف الوری

قال الله تعالی:

"إِذْ أَوَى الْفِتْیَةُ إِلَى الْکَهْفِ فَقَالُوا رَبَّنَا آتِنَا مِن لَّدُنکَ رَحْمَةً وَهَیِّئْ لَنَا مِنْ أَمْرِنَا رَشَدًا"

سوره مبارکه کهف آیه 10

"وَإِذِ اعْتَزَلْتُمُوهُمْ وَمَا یَعْبُدُونَ إِلَّا اللَّهَ فَأْوُوا إِلَى الْکَهْفِ یَنشُرْ لَکُمْ رَبُّکُم مِّن رَّحمته ویُهَیِّئْ لَکُم مِّنْ أَمْرِکُم مِّرْفَقًا" سوره مبارکه کهف آیه 16

 

من هم ای کهف الوری به تو پناه آورده ام.

مهدی جان ، مولای من ، شرمنده ام. روسیاهم .اینکه در ابتدای مطلب نیز به صورت مخاطب با شما صحبت نکردم به این دلیل بود که خجالت زده بودم، و نمی دانستم حالا که مدتی بود برایت ننوشته ام، و با تو کمتر سخن گفته ام، حالا چگونه به سویت بیایم. اما آقا هر کس نداند خودت می دانی که هر چند کمتر با تو صحبت کردم،( اما کسی چه می داند شاید هم کمتر نبوده چون فقط ننوشته ام، فکر می کنم کمتر بوده است) اما همیشه سعی کردم تو را مد نظر داشته باشم. سعی کردم فراموشت نکنم و غافل از یادت نشوم. شاید لحظاتی، لحظه ای غفلت عارض گردید، اما خدای را شاکر هستم که بلافاصله متوجه تو و حضور گرم و مهربانت شده ام.

مهدی جان من به سخن خدای متعال یقین دارم که اگر به تو پناه بیاورم و در کهف شما قرار گیرم خودش مرا از شر تمام پلیدی ها حفظ خواهد کرد.

من هم به تو ای عزیز جانم ای کهف وجودم، ای کسی که بردن حتی نامت اشک از دیدگانم جاری می سازد و شوق دیدارت ضربان قلبم را شدت می بخشد، به تو پناه می آورم. و تو را می خوانم "ای مولای من، ای آقای من، یا بهتر بگویم ای پدر خوب و مهربان من ، از تو می خواهم من و عزیزانم را دستگیر باشی و لحظه ای حتی لحظه ای ما را به حال خود وانگذاری و ما را از شر تمام شیاطین جن وانس در امان نگه داری و نیز از شر تمام انسانهای پلید که قصد صدمه زدن به ما را دارند، در امان نگه داری .

مولای من، پدر جان تو را می خوانم ، تو را در این ایام که سالروز میلادت است؛ در این ایام که روز شادی و جشن تمام کائنات و مخلوقات است، می خوانم و بیش از پیش دست یاری به سوی تو دراز می کنم. ما را دریاب و لحظه ای تنها نگذار.

مولا ای کاش می شد امسال میلادت را با حضور خودت جشن گرفت، کاش می شد چشمان ما به چهره نورانیت ، روشن می شد و سویی دوباره می گرفت.کاش می شد گوشهای ما صدایی روح افزا را می شنید و با شنیدن صدای شما به صداهای حرام بی توجه می شد.کاش می شد دستان و پاهای ما توفیق خدمتگذاری به شما را پیدا می کرد.تا معنای واقعی خدمتگذار و معنای واقعی بالادست(رییس) را می فهمید.

 

مولا جان پدر جان کاش می آمدی و نظاره ای بر این فرزندانت می کردی و فرزندانی را که به خاطر دوری پدر مورد آزار و اذیت و شماتت قرار می دهند را خوشحال و شاد می کردی و لبخندی از عمق وجود بر لبانشان می نشاندی.

کاش می آمدی تا جهانی که با ظلمت جهل و نادانی، منیت و خودخواهی ، کبر و غرور بیجا، هوی و شهوت پرستی، ظلم و جور، مادی نگری و کسب مال از هر مسیری و ... تمام رذائل، تیره و تاریک گشته روشن می کردی و ما را با حقایقی که چشمانمان در این تاریکی قادر به رویتشان نیست آشنا می نمودی.

 

خدایا تو را به حق ولی ات ، به حق مهدی فاطمه صاحب الزمان، قسم می دهم من و عزیزانم را لحظه ای از یاد مولایمان غافل نگردانی تا به این طریق، لحظه ال از یاد تو غافل نشویم، تا در واقع خود را فراموش نکنیم. و مصداق آیه "وَلَا تَکُونُوا کَالَّذِینَ نَسُوا اللَّهَ فَأَنسَاهُمْ أَنفُسَهُمْ أُوْلَئِکَ هُمُ الْفَاسِقُونَ " سوره مبارکه حشر آیه 19، نگردیم.

 

 

فرزند دلتنگ شما

 پی نوشت:

1- از همه دوستانی که در این مدت به وبلاگ خودشان سر زدند و جویای احوال گشتند، ممنونم . امیدوارم این عدم پاسخگویی باعث دلگیری اشان نشود.

2- ان شاء الله بتوانم دوباره با یاری خدا و مولایم، مطالبی که باعث توجه بیشترمان به مولایمان گردد را درج کنم.

3-برای تعجیل در ظهور یگانه دوران مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه الشریف) صلوات.

 

 

/ 5 نظر / 30 بازدید
مقر...

بسم الله الرحمن الرحيم الحمد لله رب العالمين صلي الله عليك يا اباصالح المهدي سلام الله عليه . . سلام[گل][گل][گل] انشاالله خدا ما را در كهف خودش حضرت ولي عصر حفظ كنه [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

صهبا

[گل]

صهبا

[گل][گل]

سما

سلام دوست قدیمی